0166-61 26 50 info@visserpoortvliet.nl

Bij ons ben jij de beste versie van jezelf! 

In ons team is iedereen gelijk en iedereen uniek. We willen jou echt leren kennen en maximaal helpen plezier te hebben in je werk. We richten ons op jouw ambities en helpen je deze te bereiken!

We zorgen voor een optimale set gereedschap, moderne PBM’s en een mooie bedrijfsauto. Je krijgt goede begeleiding en een persoonlijk budget voor jouw persoonlijke groei en ontwikkeling. Wij helpen elkaar graag en ontwikkelen onszelf op natuurlijke wijze. Ieder vanuit zijn eigen kracht.    

Wat jij doet, vinden jij bewonderingswaardig!

Je bent voor veel klanten het gezicht van ons bedrijf. Je verricht namelijk de periodieke onderhoudswerkzaamheden van een installatie en verhelpt problemen die optreden bij een storing. En je zorgt voor een goede administratieve afhandeling richting de klant en kantoor. Je hebt geregeld afstemming met je collega-monteurs en werkt samen met de collega’s op kantoor. Ons werk is sterk afwisselend en hierdoor ook uitdagend. Geen dag is hetzelfde!

Je beschikt over vakkennis op het gebied van Cv-ketels, elektrische installaties, gas en water. Kennis van warmtepompen is een pré. Jouw vakkennis en vaardigheden houd je up-to-date door het volgen van gerichte training- en opleiding

Wat vragen wij?

 • Je hebt een mbo-opleiding installatietechniek / werktuigkundige installaties of service- en onderhoud
 • Je hebt ervaring als service- en onderhoudsmonteur of installatiemonteur in de woning- en utiliteitsbouw
 • Je voelt je verantwoordelijk voor de kwaliteit van het op te leveren werk
 • Je bent representatief en klantgericht
 • Je beschikt over een rijbewijs B (of gaat deze binnen afzienbare termijn halen)

Wat krijg je?

 • Garantie op een uitdagende baan bij een leuke werkgever (na je proeftijd een vast contract!)
 • Een 38-urige werkweek; 40 uur werken met een opbouw van 13 adv dagen
 • 25 vakantiedagen
 • Een salaris van €2.600,00 tot €3.200,00 per maand (excl. vakantietoeslag)
 • Persoonlijk budget voor jouw persoonlijke ontwikkeling

Uiteraard zorgen wij voor een:

 • Goede PMT pensioenregeling conform CAO
 • Een bedrijfswagen, tablet, mobiele telefoon, optimale set gereedschap, werkkleding en PBM’s

Ben je al nieuwsgierig geworden?

Heb je ervaring als CV monteur, installatiemonteur, servicemonteur, onderhoudsmonteur of misschien zelfs als loodgieter en lijkt het je leuk om bij ons aan de slag te gaan? We geven je graag meer informatie over wat we te bieden hebben in een vrijblijvend persoonlijk gesprek. We beantwoorden graag je vragen en jij proeft meteen de prettige werksfeer in ons team. We zien uit naar je bericht!

Call Now Button
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
offerte en informatie aanvragen